KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14245608
nr 1424 5608
Oidentifierad konstnär. Signerad, vintermotiv. Olja på pannå, 49x68cm, yttermått inklusive ram: 58x77cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:25:58
10/10 21:04:16
300 kr
11/10 19:20:58